За бебешкото олио и белите партита - Кенгуру

В сравнително женско списание да си пляскаш мъжката гледна точка е обратното на популизъм ми се струва. Предполагам, че в подобна ситуация в момента е и моят стар приятел Пи Диди. И той така, завалията, си мислеше едно време, че като събере 200 души, от които 2/3 жени, а другата третина – продуценти, певци и режисьори, като им сипе 2 кила бЕло и 2 тона шампанско и цял живот ще са му благодарни.

Да, ама не! Щото може да си топ парти организатор, но той в Студентски град не е стъпвал. Иначе щеше да знае, че за едните сексове толкоз труд и разходи не си заслужават.

Та затова в течение на годините той взел да си прави клипчета кой с кого, кой с коя, коя с кои и т.н. Но това, което всъщност ме привлече към целия скандал, не е, че някои хора се сещат след 20 години какви са ги вършили и че след седмица рязко си оттеглят показанията. Не. Мен ме привлече, че полицията конфискувала 1000 бутилки бебешко олио от едната му къща.

Сега си викате: „Е, и?“. Защото не произвеждате бебешка козметика. Отивам аз на следващия ден в склада на Био Джи и почвам да броя... 260. Че ние цялата фирма не можем едно парти като хората да направим, бе! Пълна излагация. Иначе в завода всички са в бели престилки. Тоест на цвят го докарваме. И 200 гости ще се намерят, ама трябва да качим наличностите на олио.

Сега сериозно. Като ще си играете на рапъри, ви моля да четете съдържанието на продукта, защото например олиото на Био Джи е изцяло органично и е несъвместимо с латексови продукти. И има вариант, както се хлъзгате напред-назад, да станете част от статистиката на живо родените бебчета за след 9 месеца.

Което вече ни е добре дошло – повече бебоци, повече олио. Че ако чакаме Пи Диди да излезе от затвора, ще си умрем от глад.

Бъдете здрави и си носете новите ланци!

Джи Лари от Би Джи Рекърдс