Мария Оряшкова стана майка на момиченце
Дъщерята на шампионката по самбо и джудо се казва Матея.
„Добре дошла, МАТЕЯ!“
Така Мария Оряшкова представи новородената си дъщеричка.
Шампионката по самбо и джудо публикува и снимка с момиченцето. А няколко часа по-късно качи в профила си в Инстаграм и свой стилен кадър като бременна, към който написа:
„Най-ценното чудо расте тихо, но променя всичко.“
Мария Оряшкова е десеткратна европейска шампионка по самбо и шест пъти носителка на световната титла.
Тя бе и сред участниците в петия сезон на предаването „Игри на волята“.
Снимки: @mariya_oryashkova