Кристина Димитрова стана баба за трети път - Кенгуру
Радост в семейството на Кристина Димитрова!
 
Певицата посрещна трето внуче и публикува снимка с бебчето, към която написа:
 
„Официално: баба на 3 внучета. С радост ви споделям, че нашето ново съкровище се появи на този свят – Георги. Сърцето ми е изпълнено с радост. Благодарна съм за това щастие!“
 
Дуетната половинка на Орлин Горанов е баба на още две внучета – Дамян (от големия ѝ син Димитър) и Ая (от малкия Мартин). 
 
Снимки: Фейсбук