Илиана Коджабашева стана майка на момченце - Кенгуру
Илиана Коджабашева стана майка!
 
Актрисата публикува снимки със своя син Азарий, която придружи с благодарности към екипа на СБАЛАГ „Майчин дом“.
 
Емоционално и с чувство за хумор, Илиана отправи подробни благодарности към лекари и акушерки, помогнали за раждането на детето ѝ.
 
Брюнетката, която е част от трупата на Народния театър, показа признателност специално и към лекаря, изродил мъничето – д-р Димитър Митев.
 
„На добър час, сладък Азарий! Д-р Митев, благодаря Ви, че пръв орисахте моя син в компанията на най-сияйния екип!“, написа Коджабашева към своя снимка с мъничето.
 
Желаем на мама, татко и бебчо да са здрави и да се радват на много споделени и щастливи моменти! 
 
Снимки: Инстаграм и Фейсбук